III NIEDZIELA ADWENTU

1. Intencje Mszy Świętych wywieszone są w gablocie i na stronie internetowej parafii.
  2. Ofiary zbierane w dniu dzisiejszym do puszki będą przeznaczone na fundusz ” Pomoc Kościołowi na Wschodzie”
  3. Rozpoczynamy ostatni już tydzień adwentu. Zapraszam na ostatnie roraty w sobotę na godz. 6.00 w Łańcuchowie.
  4. Od dzisiaj śpiewamy Nowennę do Bożego Narodzenia.
  5. Dzisiaj po sumie ( ok. 14.00 ) na plebanii spotkanie opłatkowe Rady Duszpasterskiej.
  6. Wójt Gminy Milejów wraz z Kierownikiem Ośrodka Pomocy Społecznej i Dyrektorem Gminnego Ośrodka Kultury w Milejowie serdecznie zaprasza wszystkich bezdomnych, samotnych,potrzebujących na Spotkanie Wigilijne 17 grudnia o godz. 11.00 w GOK w Milejowie. Szczegóły na plakacie w gablocie.
  7. W piątek 21 grudnia 0 godz. 10.30 na parkingu przy kościele odbędzie się zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego.
  8. Do nabycia prasa katolicka: Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny i Niedziela oraz świece Caritas na stół wigilijny.
  10. Z naszej wspólnoty parafialnej odeszła do Pana ś.p Alina Olejnik. Pogrzeb odbył się we wtorek w Ostrówku. Polećmy ją Miłosierdziu Bożemu.