II NIEDZIELA ADWENTU

1. Intencje Mszy Św. na bieżący tydzień wywieszone są w gablocie i na stronie internetowej parafii.
  2. Kalendarz liturgiczny: czwartek – wspomnienie Św. Łucji,dz., m.; piątek – wspomnienie Św. Jana od Krzyża, prb., dK.
  3. Przeżywamy okres adwentu. Zapraszam na roraty w sobotę o 6.00 w Łańcuchowie.
  4. Dzisiaj o 17.00 w kościele spotkanie mikołajkowe. Zapraszam dzieci i rodziców.
  5. Za tydzień po sumie naplebanii spotkanie opłatkowe Rady Duszpasterskiej.
  6. Od przyszłej niedzieli będziemy śpiewać nowennę przed Bożym Narodzeniem. Codziennie po Mszy Św., w niedzielę w Ostrówku po mszy o godz. 10.00, w Łańcuchowie po sumie.
  7. Do nabycia prasa katolicka: Gość Niedzielny i Niedziela oraz świece Caritas na stół wigilijny.
  9. Kończymy dzisiaj rekolekcje adwentowe. Pragnę podziękować wam wszystkim za piękną frekwencję. Dziękuję służbie liturgicznej, szafarzom, pani organistce wraz z chórem, paniom z Kol. Ciechanki za posługę w dniu wczorajszym. Szczególne podziękowania kieruję do Ks. Marka. Bóg zapłać za odwagę w podjęciu zaproszenia, za słowa kierowane do nas jakże bogate w treści. Życzymy wzrastania w mocy Ducha na dalsze lata posługi kapłańskiej a Nowonarodzony niech wleje pokój w serce i umacnia łaską.