I NIEDZIELA ADWENTU

1. Intencje Mszy św. na bieżący tydzień wywieszone są w gablocie i na stronie internetowej parafii.
  2. Kalendarz liturgiczny : poniedziałek – wspomnienie Św. Franciszka Ksawerego, pr.; piątek – wspomnienie Św. Ambrożego,bp., dK.; sobota  uroczystość NIEPOKALANE POCZĘCIE NMP.;
  3. Dzisiaj rozpoczynamy Nowy Rok Liturgiczny. Przez cały okres adwentu będą zbierane ofiary do puszki na ” Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom”
  4. Ofiary składane dzisiaj na tacę przeznaczone są Metropolitalne Seminarium Duchowne w Lublinie.
  5. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca. Wyjątkowo w tym miesiącu chorych będę odwiedzał w czwartek ze względu rozpoczynających się u nas rekolekcji. Będzie to już spowiedź świąteczna, więc jeśli są jacyś chorzy, których trzeba na święta wyspowiadać ( oprócz pierwszopiątkowych) to proszę zgłaszać nazwiska w zakrystii. Chorych będę odwiedzał od godz. 9.00.
  6. W piątek rozpoczynamy nasze rekolekcje adwentowe pod kierownictwem duchowym Ks. Marka Kwiatosza. Program rekolekcji i spowiedzi wywieszony jest wraz z intencjami w gablocie i na stronie internetowej parafii.
  7. W niedzielę spotkanie mikołajkowe w kościele. Rodzice proszę działać. Dobrze by było żeby w sobotę dostarczyć co trzeba i gdzie trzeba. Spotkanie poprzedzą gry i zabawy pod czujnym okiem animatorek.
  8. Ofiary, które będziemy składali na tacęw sobotę będą przeznaczone na Fundusz Obrony Życia.
  9. Do nabycia prasa katplicka :Gość Niedzielny i Niedziela.
  10. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła/kaplicy i za dekoracje adwentowe.
  11. Z naszej wspólnoty odeszła do Pana ś.p. Anna Tryk. Pogrzeb odbył ię wpiątek wŁańcuchowie. Polećmy jąMiłosierdziu Bożemu.