XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA

  1. Intencje Mszy św. na bieżący tydzień wywieszone są w gablocie i na stronie internetowej parafii.
  2. Kalendarz liturgiczny : poniedziałek – wspomnienie Św. Jozafata, bp.,m; Wtorek – wspomnienie Św. Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka, Krystyna, pierwszych mm. Polski; sobota – wspomnienie Św. Elżbiety Węgierskiej, z.
  3. Ofiary zbierane dzisiaj na tacę przeznaczone są na budownictwo sakralne w naszej archidiecezji.
  4. Podziękowanie za zbiórkę pieniędzy na operację Natalki Demydowej.
  5. Dzisiaj świętujemy 100 rocznicę odzyskania niepodległości po 123 latach niewoli. Wywieśmy flagi jeśli tego nie uczyniliśmy jeszcze. Niech biało – czerwona będzie znakiem naszej tożsamości, zjednoczenia i wolności.
  6. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła/kaplicy.
  7. Do nabycia prasa katolicka: Gość Niedzielny, Niedziela, Mały Gość Niedzielny i kalendarze na 2019 r.
  8. Z naszej wspólnoty parafialnej odeszła do Pana śp. Teresa Szabała z Kajetanówki. Pogrzeb we wtorek o godz. 14.00, o 13.30 różaniec w kościele. Polećmy ją Miłosierdziu Bożemu.