XXXI NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Intencje Mszy św. na bieżący tydzień wywieszone są w gablocie i na stronie internetowej parafii.
  2. Kalendarz liturgiczny : piątek – święto -Rocznica Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej; sobota – wspomnienie Sw. Leona Wielkiego, p., dK.
  3. Ofiary zbierane dzisiaj do puszki przeznaczone są na fundusz ” Pomoc Kościołowi w potrzebie”.
  4. Do 8 listopada możemy zyskać i ofiarować odpust zupełny za zmarłych, będąc w stanie łaski uświęcającej, nawiedzając kościół, kaplicę lub cmentarz i modląc się za zmarłych.
  5. Od jutra rozpoczynamy naszą modlitwę wypominkową. Różaniec a po różańcu Msza św. w intencji zmarłych polecanych w wypominkach. Bardzo proszę mieszkańców poszczególnych wiosek o prowadzenie modlitwy rózańcowej i oprawę liturgii Mszy św. Bardzo proszę o podpisywanie nazwą miejscowości kartek wypominkowych.
  6. Ofiary, które będziemy składali na tacę w przyszłą niedzielę przeznaczone będą na budownictwo sakralne.\
  7. Bóg zapłać panu Sławomirowi Kotowi za ofiarowanie kwiatków do kościoła. Bóg zapłać za sprzątanie koscioła/kaplicy.
  8. Do nabycia prasa katolicka : Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny i Niedziela oraz kalendarze Maryjne na 2019 r.