XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Intencje Mszy Św. na bieżący tydzień wywieszone są w gablocie i na stronie internetowej parafii.
  2. Kalendarz liturgiczny : poniedziałek – wspomnienie Św. Jana Pała II.
  3. Ofiary zbierane w dniu dzisiejszym na tacę przeznaczone są na ” Papieski Dzieło Rozkrzewiania Wiary”.
  4. Dzisiaj dzień wyborów samorządowych. Przypominam o obywatelskim i chrześcijańskim obowiązku wzięcia udziału w wyborach. Głosujmy odpowiedzialnie.
  5. Przeżywamy miesiąc październik. Zapraszam na nabożeństwa różańcowe za odprawienie których we wspólnocie możemy uzyskać łaskę odpustu zupełnego.
  6. W sobotę o godz. 10.00 w kościele spotkanie – celebracja dla kandydatów do sakramentu bierzmowania
  7. Przed nami listopad – miesiąc szczególnej pamięci o zmarłych. Przypomnę, aby zwracając wypełnione kartki wypominkowe napisać na nich nazwę swojej miejscowości. Proszę też o segregację śmieci na cmentarzu i w miarę możliwości zabieranie ze sobą odpadów trwałych.
  8. W przyszłą niedzielę będziemy mogli pomóc w zorganizowaniu operacji ratującej wzrok 10 letniej Natalce z Ukrainy. Szczegóły na plakacie w gablocie. Całą akcję osobiści firmuje p. dr Marzena Golan – polonistka z ZSG w Łęcznej.
  10. Do nabycia prasa katolicka : Gość Niedzielny, Niedziela i Kalendarze Maryjne na 2019 r.