XVIII NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Intencje mszy świętych na bieżący tydzień wywieszone są w gablocie i na stronie internetowej parafii. 

2. Kalendarz liturgiczny : poniedziałek – święto Przemienienia Pańskiego; środa – wspomnienie Św. Dominika, prb.; czwartek – święto Św. Teresy Benedykty Od Krzyża, dz., m; piątek – święto Św. Wawrzyńca, diak, m; sobota – wspomienie Św. Klary, dz.

3. Jutro w poniedziałek odpust ku czci Przemienienia Pańskiego. Msze Św. w Łańcuchowie o godz. 8.00 i Suma Odpustowa z udziałem Ks. Arcybiskupa o godz. 17.00. Połączona będzie z poświęceniem kościoła po remoncie, poświęceniem tabernakulum i odsłonięciem tablicy pamiątkowej poświęconej osobie śp. Ks. Jana Szczepańskiego.

4. Bóg zapłać wszystkim, którzy w dniu wczorajszym porządkowali teren wokół kościoła i pomagali w porządkowaniu kościoła. Jutro po Mszy Św. o godz. 8.00 będziemy przenosili ławki i ołtarz do kościoła. Również proszę o pomoc. Serdecznie dziękuję Panu Edwardowi Wąsikowskiemu i pracownikom huty szkła Edwanex za wykonanie mis do kropielnic przy wejściu do kościoła i do chrzcielnicy oraz za ofiarowanie wazonów.

5. W piątek 10 sierpnia odpust ku czci Św. Wawrzyńca w Rogóźnie. Suma o godz. 12.00.

6.W piątek, 3 sierpnia, wyruszyła 40 Jubileuszowa Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. Naszymi modlitwami wspierajmy pątników.

7. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła/kaplicy. 

8. Do nabycia prasa katolicka Gość Niedzielny i Niedziela oraz Kalendarze Maryjne na 2019 r.

9. Z naszej wspólnoty parafialnej odszedł do Pana śp. Andrzej Giszczak z Łańcuchowa, pogrzeb odbył się w czwartek. Polećmy ją Bożemu Miłosierdziu.

7 105 thoughts on “XVIII NIEDZIELA ZWYKŁA

 1. I liked as much as you will receive performed right here.
  The comic strip is attractive, your authored subject
  matter stylish. nonetheless, you command get bought an impatience over that you would like be turning in the following.
  ill without a doubt come further before once more as precisely the similar just about a lot steadily inside case you
  protect this hike.

 2. I cherished up to you’ll receive performed proper here. The cartoon is attractive, your
  authored subject matter stylish. nevertheless, you command
  get bought an nervousness over that you would like
  be turning in the following. in poor health no doubt come more before
  again as exactly the same just about very continuously inside case you protect
  this hike.